Haber

Ankara Üniversitesi yönetiminden Beypazarı ve Ayaş’a ziyaret

Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Ünüvar ve beraberindeki yöneticiler, Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi, Ayaş Araştırma ve Uygulama Çiftliği ile Beypazarı ve Ayaş Meslek Yüksekokullarında incelemelerde bulundu.

Üretim alanlarını gezerek çalışmalar hakkında bilgi alan Ünüvar, çalışanlarla sohbet etti.

Daha sonra heyet, AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan’ın da katılımıyla Beypazarı Kaymakamı Oktay Erdoğan ve Belediye Başkanı Tuncer Kaplan’ı ziyaret ederek Beypazarı Meslek Yüksekokulu’nun çalışmalarını değerlendirdi.

Ceylan, Ünüvar ve beraberindekiler, kaymakam ve belediye başkanıyla birlikte Beypazarı Meslek Yüksekokulu’nun uygulama otelini ziyaret etti.

Buradan Beypazarı Meslek Yüksekokulunu ziyaret eden Ceylan ve Ünüvar, Yüksekokul Müdürü Harun Bayraktar ve öğretim kadrosu ile bir araya gelerek uygulama atölyelerini gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Rektör Ünüvar, ilçe protokolünün de yer aldığı ziyarette Beypazarı Meslek Yüksekokulu’nun ilçenin dışa dönük yüzü olabileceğini kaydetti.

Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Ünüvar ve beraberindekiler de Beypazarı dönüşü Ayaş Kaymakamı Muharrem Eligül’ü ziyaret etti.

Kaymakam Eligül, Ünüvar ve beraberindekilerle Ayaş Meslek Yüksekokuluna giden Ceylan, Okul Müdürü Prof. Dr. Memnun Yılmaz ve öğretim üyelerinden çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu